Największa baza firm weselnych - ZorganizujWesele.pl

Ślub w stylu botanicznym.

 

Od pewnego czasu, największym trendem weselnym są śluby w stylu botanicznym, inspirowane naturalnymi kolorami i stylową prostotą. Barwy naturalnej zieleni łączą się ze świeżością białych elementów weselnych w celu uzyskania organicznej, eterycznej atmosfery.

Ślub w stylu botanicznym w pewnej części składa się z akcentów zaczerpniętych ze stylu rustykalnego. Wianki, girlandy, ozdobne litery i wiele innych naturalnych dekoracji przeniosą Was do krainy weselnej z odrobiną przyrody. Botaniczny ślub naj­le­piej spraw­dzi się na weselach organizowanych wio­sną lub lat­em. Wte­dy jest największy wybór i do­stęp do różnorakich zie­lo­nych akcentów ro­ślin­nych, któ­re bę­dziecie mogli wy­ko­rzy­stać podczas Waszego wielkiego dnia. Zaproszenia to pierwsza okazja, aby nadać styl na Waszym ślubie, dlatego pamiętaj, aby powiązać je z własnym motywem przewodnim wesela. Zaproszenia wykonane własnoręcznie np. akwarelą mogą wyglądać przepięknie, istnieje wiele kreatywnych technik, które będą idealne dla tego stylu. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć na nim paprocie, liść rośliny monstera, wzory palm czy coś w kwiatowym motywie. Po prostu weź pędzel i zacznij eksperymentować! Możesz znaleźć inspirację i bawić się różnymi wzorami, zanim wybierzesz swój ulubiony. Bukiety w stylu botanicznym zawierają wiele różnych elementów ze świata przyrody, nawet główki nasion, a także paprocie, trawy i duże liście. Kwiaty na torcie weselnym są zwykle kojarzone ze stylem rustykalnym, ale prawda jest taka, że kwiaty plus wesele są zasadniczo stworzone dla siebie i są nieodłącznym elementem każdej uroczystości ślubnej.

Wesela w stylu botanicznym najczęściej odbywają się na zewnątrz wśród piękna natury, lecz nie jest to regułą. Musimy jednak przyznać, że w ślubach na świeżym powietrzu jest coś niesamowicie romantycznego. Może to kombinacja koloru zielonego i złotego lub świateł. Cokolwiek to jest, wywołuje zazwyczaj trwałe wrażenie na każdym gościu.

 

Komentarze

    Pozostaw komentarz do artykułu

    Nazwa użytkownika
    E-Mail