Największa baza firm weselnych - ZorganizujWesele.pl

Wesele w stylu glamour.

 

Pierwsze skojarzenie jakie budzi w naszych głowach  słowo GLAMOUR to luksus i elegancja. Ślub w takim stylu bywa bardzo efektowny. Znakami przewodnimi wesela jest złoto, srebro, wytworność i dużo blasku. Być może z tego powodu jest tak często wybierany przez pary młode, a w pamięci gości pozostaje na dłużej.

Para Młoda lubiąca taki styl jako miejsce wesela zazwyczaj wybiera elegancki duży lokal, rezydencję, dworek czy pałac. Jest to idealne otoczenie na sesje ślubną w klimacie glamour. Dekoracje na weselu w  tym stylu  są bardzo efektowne i świetnie sprawdzą się tu wyraziste zestawienia kolorystyczne. Stoły pokryte są eleganckimi obrusami, pojawiają się na nich duże złote lub srebrne świeczniki, często owinięte taśmą z kryształków. Bardzo ważnym elementem dekoracji są kompozycję z kwiatów, które można umieścić w dużych połyskujących wazonach. Tort weselny jest bogato zdobiony koronkami, kwiatami czy perłami wykonanymi z masy cukrowej.

Jeżeli dobrze czujecie się we wnętrzach pełnych “przepychu” i nie jesteście fanami minimalizmu to styl glamour jest dla Was odpowiedni ;)

Przesyłamy kilka zdjęć zainspirowanych stylem glamour.

 

Komentarze

    Pozostaw komentarz do artykułu

    Nazwa użytkownika
    E-Mail