Największa baza firm weselnych - ZorganizujWesele.pl

Konsultant Ślubny Monika MIśkowiec

Szczepanika 9, 38-420, Korczyna

Opis działalności firmy

Konsultant Ślubny-mistrz drugiego planu

Konsultant ślubny zwany też weeding planerem czy doradcą ślubnym to osoba czuwająca nad wszystkim, jednak pozostająca w cieniu. Zajmuje się kompleksową organizacją Waszego Dnia. Czuwa nad przebiegiem całej uroczystości, nad zgraniem w czasie wszystkich jej elementów już od etapu planowania aż do dnia uroczystości. Nazywam się Monika Miśkowiec, a praca konsultanta ślubnego to dla mnie połączenie pasji, szczęścia i pracy. Jestem otwarta na Wasze marzenia, nawet te wykraczające poza listę standardowych atrakcji weselnych. Nie dajcie się zwieźć przekonaniu,że konsultant ślubny to opcja jedynie dla bogatych. Moja cena to także cena Waszego "świętego spokoju", Waszego zaoszczędzonego czasu, Waszych nerwów.

Moim zadaniem jest kompleksowa organizacja tego najważniejszego dla Was dnia. Przygotowanie wspólnie z Wami zaczynam wiele miesięcy wcześniej, ale nie boję się także zleceń LAST MINUTE. Gdy ktoś Was zawiódł - Ja pomogę. Z przyjemnością zorganizuję wszystko od A do Z. Zajmę się wyszukaniem sprawdzonych podwykonawców, razem stworzymy spójny styl Waszego ślubu. Jednak wbrew temu co często się słyszy, że para wynajmująca konsultanta traci indywidualność swojego wesela. Zapewniamy, że nie ma w tym krzty prawdy. A zorganizowane z moją pomocą wesele to nadal będzie WASZE wesele. Ja nie wybieram za Was! Ja selekcjonuje podwykonawców, podpowiadam, sugeruje dobrze sprawdzające się w praktyce rozwiązania. Abyście Wy mogli wybrać najlepsze z najlepszych nie tracąc długich godzin i dni na przeglądaniu internetu, wydzwanianie, sprawdzanie wolnych terminów, negocjowanie cen. To samo tyczy się Waszego wesela. Ja proponuję - Wy decydujecie.

W dniu ślubu zajmuję się koordynacją, przygotowaniem szczegółowego planu dnia. Aby wszystko było na czas. Żeby Młoda Para nigdzie nie byli za późno, ani też zbyt wcześnie. Brak synchronizacji jest najbardziej stresogennym czynnikiem w tym dniu. W dniu ślubu mogę Wam towarzyszyć( pozostając jednak niewidoczna) od samego rana aż do późnych godzin nocnych. Abyście Wy cieszyli się swoją miłością i zapamiętali ten dzień jako najpiękniejszy dzień w życiu! Nie musicie się martwić rozliczeniami z podwykonawcami. Mogę to zrobić w Waszym imieniu.

Jestem po to - aby w TYM dniu nic Was nie interesowało poza wzajemną miłością, dobrą zabawą i Sobą nawzajem.

Działam na terenie całego Podkarpacia, oraz części Małopolski

Zapraszam do kontaktu! Czekam na Wasze telefony, maile, wiadomości na facebooku. Jestem do dyspozycji cały czas.

Jak nas oceniają klienci

 • Wybitna
  0
 • Bardzo dobra
  0
 • Przeciętna
  0
 • Słaba
  0
 • Poniżej krytyki
  0

Podsumowanie

 • Zgodność z opisem
 • Jakość usług
 • Kontakt z klientem
Podziel się swoim zdaniem. Oceń firmę!

Komentarze

  Wyraź swoje zdanie

  • Zgodność z opisem
  • Jakość usług
  • Kontakt z klientem

  Proszę zaznaczyć swoją opinię.