Największa baza firm weselnych - ZorganizujWesele.pl

Najczęściej zadawane pytania

Suknia ślubna, tort weselny, makijaż, alkohol, zespół… Lista weselnych zadań zdaje się nie mieć końca. A o każde jedno trzeba zadbać. W końcu w tym dniu wszystko musi być perfekcyjnie zorganizowane! Ten nawał obowiązków, presja czasu oraz odpowiedzialność za tak ważne wydarzenie sprawia, że zamiast radości oczekiwania, państwo młodzi oraz ich rodzina czują przygniatający ciężar i stres. Marzą o magicznej różdżce, której jedno machnięcie sprawiłoby, że większość zadań byłaby odhaczona w jednej chwili, ale taki gadżet nie istnieje. Zamiast tego polecamy coś lepszego - portal ZorganizujWesele.pl

Jak działa nasza platforma?

Portal zorganizujwesele.pl jest miejscem zrzeszającym te polskie, ale również zagraniczne firmy, którym zależy, aby za pośrednictwem swoich usług stworzyć niezapomniany dzień, jakim w życiu każdego człowieka jest dzień wesela. Narzeczeni znajdą u nas bogatą ofertę dotyczącą sukienek, atrakcji weselnych, wyjątkowych miejsc zarówno na ślub jak i miesiąc miodowy. Takie natężenie oferty może pomóc, ale też utrudnić sprawę - bo im więcej do wyboru, tym trudniej się zdecydować... Tak rzeczywiście bywa, jednak dzięki filtrom w naszej wyszukiwarce, możemy zawęzić te poszukiwania do tego, co nas naprawdę interesuje. Poza tym korzystamy z nowoczesnych technologii oraz doświadczenia w organizacji wesel, co przekłada się na to, że już w chwili obecnej jesteśmy w stanie skrócić czas zorganizowania uroczysto- ści o ponad 50%!

Jak konkretnie wykorzystujecie te nowe technologie?

Założenie było takie, aby na naszym portalu wszystko czego potrzeba do wesela było w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki - dosłownie. To dla nas nie są tylko puste słowa. Jesteśmy pierwszą firmą na świecie, która prężnie rozwija technologię wirtualnej rzeczywistości (virtual reality) przy organizacji wesela. Dzięki zastosowaniu tej techniki jesteśmy w stanie w sposób dosłowny, przenieść młodą parę do konkretnego miejsca lub sytuacji. Nasz stale rozwijający się zespół informatyków i specjalistów, każdego dnia udoskonala to narzędzie w oparciu o SaaS (Software as a Service) i rozwija nowe technologie, dążąc do perfekcji oraz pełnego zadowolenia naszych klientów. Poza tym udostępniamy również nowoczesny planner ślubny, a na naszej stronie widnieje okienko chatu przez które można zadać pytanie naszym konsultantom.

Pomagacie parom weselnym, ale czy też firmom oferującym weselne usługi?

Zaufało nam już ponad 10 tys. firm, a to już mówi samo za siebie. W tym wiele wiodących marek, wyznaczających trendy na światowych rynkach. Pozwalamy zwiększyć obroty takiej współpracującej firmy i monitorować konkurencję, wysyłając odpowiednie powiadomienia i spersonalizowane raporty. Firmy też dzięki nam mają szansę pokazać się na wielu targach branżowych. Dążymy do tego, aby każda współpracująca z nami firma nie musiała pozyskiwać z rynku pracy e-marketingowców, którzy są stosunkowo drodzy oraz trudni w pozyskaniu. Jesteśmy pewni, że firma dzięki współpracy z portalem www.ZorganizujWesele.pl poprawi swoje wyniki sprzedażowe.

Co obecnie jest wiodącym trendem na weselach?

Ciągle udoskonalamy nasza ofertę, ponieważ wciąż przybywa atrakcji weselnych. Nadal w modzie jest klasyka, czyli pastelowe barwy, delikatne tkaniny oraz koronki, jeśli chodzi o suknię. Wiodącym trendem jest styl boho i wianki.

Czy założenie konta na naszym portalu jest bezpłatne?

Tak mozna założyć u nas bezpłatną wizytówkę swojej firmy.

Jak założyć konto na naszym serwisie?

W prawym górym rogu obok flag Państw znajdują się opcje rejestracji firmy. Jeżeli mają Państwo jakie kolwiek problemy prosimy o kontakt na 513 000 984 bądź na bok@zorganizujwesele.pl